10 жовтняна базі нашого технікуму відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

 

         На засіданні були присутні представники дев’яти навчальних закладів. Директор Скадовського технікуму Гончарський Іван Львович і заступник директора з навчальної роботи Вовкобой Микола Олексійович привітали гостей, розповіли про технікум і перспективи його розвитку та побажали методичному об’єднанню плідної роботи.

         Подальша робота відбулася згідно плану і програми засідання. Голова обласного методичного об’єднання, викладач математики Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету Опята Людмила Іванівна разом з представниками коледжів і технікумів області проаналізували свою роботу за 2017-2018 н. р. і обговорили та затвердили план роботи обласного методичного об’єднання викладачів математики на 2018-2019 н. р.

    Продовженням роботи засідання стало обговорення питання «Нетрадиційне заняття з математики». Про один з видів нетрадиційного заняття, комплексно-хвильовий урок, доповідала викладач математики Скадовського технікуму Дудченко Світлана Сергіївна. Вона повідомила, що викладачі циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін провели ряд    комплексно-хвильових уроків за спільною темою «Рис». Така форма уроку не тільки дала змогу надзвичайно ефективно інтегрувати знання з різних предметів, а й наблизила студентів до майбутньої професії.

         Члени методичного об’єднання ділилися своїм досвідом.

        Велика подяка всім учасникам засідання за плідну співпрацю!