29 травня 2018 року   у Скадовському технікумі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», який знаходиться поблизу Всеукраїнського дитячого курорту м.Скадовськ було  проведено чергове розширене засідання студентської регіональної Ради самоврядування аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької та Херсонської областей, в рамках якого відбувся конкурс «Кращий студент року – 2018».

На засідання були запрошені : Гончарський І.Л., директор Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ»,заступники директорів з виховної роботи аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької та Херсонської областей, члени Студради Скадовського технікуму, кореспондент районної газети «Чорноморець».

Темою для студентського обговорення стали нагальні питання, а саме «Пошуки студентським самоврядуванням інноваційних підходів до формування правової свідомості та громадянського становлення студентської молоді», профспілковий рух молоді та інше.

Після засідання круглого столу розпочався конкурс «Кращий студент року – 2018» в якому прийняли участь 9 конкурсантів.

Даний конкурс проводиться щорічно, з метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання активізації науково-дослідної, навчальної, культурно-масової, громадської роботи студентського самоврядування та виховання гідних громадян України.

Виступ конкурсантів проходив згідно Програми: візитки-представлення «Я – Особистість», імпровізаційного конкурсного завдання «Якби я був…» та інтелектуального туру, присвяченого спадщині українського народу, з метою поглиблення знань в студентської молоді про надбання України в освітньо-культурній, науковій галузях та спорті.

За результатами конкурсу були визначені переможці. Дипломи переможців отримали:

І місце – Бойко Людмила, студентка Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ»;

ІІ місце – Мартиць Ірина, студентка ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»;

ІІІ місце – Бондаренко Карина, студентка ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»;

Перемогу у номінаціях:

«Громадський діяч» - Краснов Олег , ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»

«Оригінальність року» - Лубяніченко Олександр , ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»

«Талант року» - Мелінтьє Микола ,Каховський ДАТ коледж;

« Інтелигентність » - Єльніков Микита, Херсонське МУРП ;

«Прометей науки» - Камєнєва Олена, ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»;

«Молода генерація» - Олешко Ангеліна , ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»; 

Було дуже цікаво і захоплююче,спостерігати за результатом кропіткої праці студентів та їх керівників.

Вітаємо всіх учасників з перемогою. Бажаємо вам вірити в себе, не слухати тих, хто у вас не вірить, ставте чіткі цілі та досягайте їх.

  Ми повинні пишатися своїм рідним краєм і примножувати його  славні діла. 

Голова

студентської профспілки                               Гаврищук Юлія