6 грудня День Збройних сил України

 

6 грудня у календарі позначено , як День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків. Адже, на випадок війни ,стати на захист своєї землі, своїх рідних, повинен кожен справжній чоловік.Тому , в цей день, до військової частини прикордонників, яка базується в нашому районі, приїхала агітбригада  Скадовського  технікуму ДВНЗ ХДАУ, щоб висловити свою повагу,любов до захисників України та привітати їх зі святом,Днем Збройних сил України. Зустріч пройшла на високому рівні. Перед початком святкового концерту , для студентів було проведено екскурсію по частині. У захваті була молодь і від гостинності військових,їм приготували солодкий стіл. А військові,в свою чергу,були ,по доброму, здивовані не підкупною цікавістю ,захватом студентів. Адже саме такі заходи сприяють патріотичному вихованню молоді,спонукають особистість до осмислення себе, як частинки великого українського народу;пробуджують національну самосвідомість;      виховують почуття  любові до рідної землі, повагу до українських захисників, до історичного минулого своєї держави ;формують  почуття толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

З привітальним словом до всіх звернувся і директор Скадовського технікуму,депутат обласної ради,заслужений працівник освіти України Гончарський І.Л.А потім…. потім лунала щира українська пісня і сумна,і жартівлива,а танцювали дівчата під дружні оплески глядачів у військовій формі. Дуже зворушлива була хвилина мовчання,по загиблих воїнах України різних часів. І у морозну погоду,не було холодно ні військовим,ні артистам,тому що зігрівав всіх потужний викид любові,тепла,розуміння,добра,який йшов із сердець всіх присутніх на плацу!

 

17 листопада день працівників сільського господарства

 

17 листопада агітбригада Скадовського технікуму у складі 12 студентів,учасників художньої самодіяльності, навідалась у ДПДГ інституту рису,щоб привітати аграріїв з їх професійним святом – днем працівників сільського господарства. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Самодіяльні артисти показали високий рівень професійної майстерності,за що і отримали шквал оплесків ,від вдячних глядачів та гарні відгуки про концертну програму. Привітав зі святом присутніх та подарував подарунок працівникам господарства і директор Скадовського технікуму, депутат обласної ради, заслужений працівник освіти України Гончарський Іван Львович.