10 жовтняна базі нашого технікуму відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

 

         На засіданні були присутні представники дев’яти навчальних закладів. Директор Скадовського технікуму Гончарський Іван Львович і заступник директора з навчальної роботи Вовкобой Микола Олексійович привітали гостей, розповіли про технікум і перспективи його розвитку та побажали методичному об’єднанню плідної роботи.

         Подальша робота відбулася згідно плану і програми засідання. Голова обласного методичного об’єднання, викладач математики Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету Опята Людмила Іванівна разом з представниками коледжів і технікумів області проаналізували свою роботу за 2017-2018 н. р. і обговорили та затвердили план роботи обласного методичного об’єднання викладачів математики на 2018-2019 н. р.

    Продовженням роботи засідання стало обговорення питання «Нетрадиційне заняття з математики». Про один з видів нетрадиційного заняття, комплексно-хвильовий урок, доповідала викладач математики Скадовського технікуму Дудченко Світлана Сергіївна. Вона повідомила, що викладачі циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін провели ряд    комплексно-хвильових уроків за спільною темою «Рис». Така форма уроку не тільки дала змогу надзвичайно ефективно інтегрувати знання з різних предметів, а й наблизила студентів до майбутньої професії.

         Члени методичного об’єднання ділилися своїм досвідом.

        Велика подяка всім учасникам засідання за плідну співпрацю!

        

 

 

 

29 травня 2018 року   у Скадовському технікумі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», який знаходиться поблизу Всеукраїнського дитячого курорту м.Скадовськ було  проведено чергове розширене засідання студентської регіональної Ради самоврядування аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької та Херсонської областей, в рамках якого відбувся конкурс «Кращий студент року – 2018».

На засідання були запрошені : Гончарський І.Л., директор Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ»,заступники директорів з виховної роботи аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької та Херсонської областей, члени Студради Скадовського технікуму, кореспондент районної газети «Чорноморець».

Темою для студентського обговорення стали нагальні питання, а саме «Пошуки студентським самоврядуванням інноваційних підходів до формування правової свідомості та громадянського становлення студентської молоді», профспілковий рух молоді та інше.

Після засідання круглого столу розпочався конкурс «Кращий студент року – 2018» в якому прийняли участь 9 конкурсантів.

Даний конкурс проводиться щорічно, з метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання активізації науково-дослідної, навчальної, культурно-масової, громадської роботи студентського самоврядування та виховання гідних громадян України.

Виступ конкурсантів проходив згідно Програми: візитки-представлення «Я – Особистість», імпровізаційного конкурсного завдання «Якби я був…» та інтелектуального туру, присвяченого спадщині українського народу, з метою поглиблення знань в студентської молоді про надбання України в освітньо-культурній, науковій галузях та спорті.

За результатами конкурсу були визначені переможці. Дипломи переможців отримали:

І місце – Бойко Людмила, студентка Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ»;

ІІ місце – Мартиць Ірина, студентка ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»;

ІІІ місце – Бондаренко Карина, студентка ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»;

Перемогу у номінаціях:

«Громадський діяч» - Краснов Олег , ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»

«Оригінальність року» - Лубяніченко Олександр , ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»

«Талант року» - Мелінтьє Микола ,Каховський ДАТ коледж;

« Інтелигентність » - Єльніков Микита, Херсонське МУРП ;

«Прометей науки» - Камєнєва Олена, ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»;

«Молода генерація» - Олешко Ангеліна , ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»; 

Було дуже цікаво і захоплююче,спостерігати за результатом кропіткої праці студентів та їх керівників.

Вітаємо всіх учасників з перемогою. Бажаємо вам вірити в себе, не слухати тих, хто у вас не вірить, ставте чіткі цілі та досягайте їх.

  Ми повинні пишатися своїм рідним краєм і примножувати його  славні діла. 

Голова

студентської профспілки                               Гаврищук Юлія

 

 

6 грудня День Збройних сил України

 

6 грудня у календарі позначено , як День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків. Адже, на випадок війни ,стати на захист своєї землі, своїх рідних, повинен кожен справжній чоловік.Тому , в цей день, до військової частини прикордонників, яка базується в нашому районі, приїхала агітбригада  Скадовського  технікуму ДВНЗ ХДАУ, щоб висловити свою повагу,любов до захисників України та привітати їх зі святом,Днем Збройних сил України. Зустріч пройшла на високому рівні. Перед початком святкового концерту , для студентів було проведено екскурсію по частині. У захваті була молодь і від гостинності військових,їм приготували солодкий стіл. А військові,в свою чергу,були ,по доброму, здивовані не підкупною цікавістю ,захватом студентів. Адже саме такі заходи сприяють патріотичному вихованню молоді,спонукають особистість до осмислення себе, як частинки великого українського народу;пробуджують національну самосвідомість;      виховують почуття  любові до рідної землі, повагу до українських захисників, до історичного минулого своєї держави ;формують  почуття толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

З привітальним словом до всіх звернувся і директор Скадовського технікуму,депутат обласної ради,заслужений працівник освіти України Гончарський І.Л.А потім…. потім лунала щира українська пісня і сумна,і жартівлива,а танцювали дівчата під дружні оплески глядачів у військовій формі. Дуже зворушлива була хвилина мовчання,по загиблих воїнах України різних часів. І у морозну погоду,не було холодно ні військовим,ні артистам,тому що зігрівав всіх потужний викид любові,тепла,розуміння,добра,який йшов із сердець всіх присутніх на плацу!

 

17 листопада день працівників сільського господарства

 

17 листопада агітбригада Скадовського технікуму у складі 12 студентів,учасників художньої самодіяльності, навідалась у ДПДГ інституту рису,щоб привітати аграріїв з їх професійним святом – днем працівників сільського господарства. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Самодіяльні артисти показали високий рівень професійної майстерності,за що і отримали шквал оплесків ,від вдячних глядачів та гарні відгуки про концертну програму. Привітав зі святом присутніх та подарував подарунок працівникам господарства і директор Скадовського технікуму, депутат обласної ради, заслужений працівник освіти України Гончарський Іван Львович.