Результати вступного іспиту з української мови

 

 

Результати вступного іспиту з математики

 

 

Розклад

 

 проведення співбесіди для вступників

 

на основі базової загальної середньої освіти

кабінет приймальної комісії

   

Дата

1 група

2 група

3 група

16.07.18

Консультація

з української мови

о 10.00 ауд. №17

Консультація з математики(біології)

о 09 .00 ауд.№ 34

 

 

 

 

17.07.18

Екзамен

з української мови

о 08.00 ауд. №17

Екзамен   з математики(біології)

о 08.00 ауд.№ 32

Консультація з української мови

о 14.00 ауд. №25

 

18.07.18

Консультація

з   математики (біології)

о 08.00 ауд.№ 32

Консультація з української мови

   о 08.00 ауд. №25

Екзамен   з української мови

о 08.00 ауд. № 25

 

19.07.18

Екзамен

з   математики(біології)

о 09.00 ауд. № 32

Екзамен з української мови о 08.00 ауд. №25

Консультація з математики(біології)

о 08.00 ауд.№ 32

20.07.18

 

 

Екзамен   з математики(біології)

о 08.00 ауд.№ 32

 

 

Розклад

проведення консультацій та екзаменів

для вступників які мають право вступати за вступними іспитами

на денну та заочну форму навчання

на основі ОКР «кваліфікований робітник»

 

 

 

 

09.08.18

Консультація

з української мови та літератури

каб. № 17

о 9.00

 

 

10.08.18

Екзамен

з української мови та літератури

каб. № 17

о 08.00

 

 

13.08.18

 

Консультація

з фахового випробування

каб. № 30

о 09.00

 

14.08.18

 

Екзамен

з фахового випробування

каб. № 30

о 8.00

 

 

 

 

Розклад

проведення консультацій та  екзаменів

для вступників які мають право вступати за вступними іспитами

на  денну та заочну  форму навчання

на основі повної загальної середньої освіти 

 

02.08.18

Консультація

з української мови та літератури

каб. № 25

о   9.00

 

 

03.08.18

Екзамен

з української мови та літератури

каб. № 25

о   08.00

 

 

06.08.18

 

Консультація

з біології

(математики,історії України)

каб. № 45(15,24)

о   09.00

 

07.08.18

 

Екзамен

з біології

(математики,історії України)

каб. № 45(15,24)

 

о   8.00