Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Скадовський аграрний фаховий коледж чекає на Вас.

 

Скадовський аграрний фаховий коледж

 

Населенный пункт:
Статус: державний
Форма обучения: денна, заочная
Адрес: ул. Студентська, 1, с. Антонівка, Скадовський район, Херсонсска обл., 75705
Телефон: (05537) 34-6-85,
(05537) 34-6-66,
(05537) 34-6-60,
(05537) 34-8-13

Сайт:

Email:

sktehnikum.com.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса:

укрпошта

75705

вул.. Студентська ,1

с-ще Антонівка

Скадовський р-н

Херсонська обл.

ВСП «Скадовський фаховий аграрний колледж ХДАЕУ»

Приймальна комісія

нова пошта

Антонівка (Скадовський р-н)

пункт «нова пошта» №1

Адреса: вул. Студентська, 3

Тип: Поштове відділення

Володарі в царстві духа

   2 квітня 2021 року в  Скадовському аграрному фаховому коледжі відбувся   виховний онлайн - захід на тему: "Володарі в царстві духа". Це свято  підготували куратори 23 групи  Педюк Т.М  та  32 групи  Єфімов О.М., бібліотекар - Глазер Т.В., культорганізатор - Яценко Г.С.

 

 


Навчально-матеріальна база учбового закладу Скадовського аграрного фахового коледжу ХДАЕУ у повній мірі дає можливість готувати конкурентоспроможних на ринку праці висококваліфікованих спеціалістів. Вона з кожним роком оновлюється, з урахуванням впровадження в навчальний процес новітніх інформаційних технологій,скоригованих на вимоги часу.

       Для якісного викладання навчальних предметів та проведення виробничого навчання в коледжі створені усі умови: професійно оснащені навчальні кабінети, лабораторії, майстерні. Доказом цього є оновлення кабінетів  та лабораторій сучасним обладнанням,зміна дизайну,меблів,комплектуючих елементів.

      31 березня 2021 року викладачі коледжу  мали можливість у цьому переконатись, відвідавши кабінет суспільних дисциплін (завідувач Вовкобой Л.З). В цьому кабінеті  також формується особистість майбутнього випускника , який повинен відповідати вимогам сьогодення.

 А завдання викладача - сформувати цілісну систему вмінь і навичок  студента та допомогти у подальшому формуванні активної громадянської позиції ,бо це є вимоги майбутнього.

        Приємним закінченням зустрічі було вручення дипломів магістра за освітньою програмою професійна освіта «Економіка», що говорить про підвищення фахового рівня викладачів ,а саме: Педюк Т.М., Рибак О.М. та Гончарського І.Л.,який отримав диплом з відзнакою. Колектив коледжу щиро вітає колег з отриманням дипломів другої та третьої освіти та бажає успіхів на викладацькій ниві.

 

 

Copyright © 2021 Скадовський агграрний фаховий коледж Rights Reserved.